Zima ve Wildschönau


Ráj příznivých cen Wildschönau – malý klenot v Kitzbühelských Alpách

TRADIČNÍ – PŘIROZENÝ - PĚKNÝ

Slunné horské údolí Wildschönau, jehož součástí jsou obce Niederau, Oberau, Auffach a Thierbach, disponuje díky své nadmořské výšce výbornými sněhovými podmínkami, a je proto obzvláště vhodné pro pohodové lyžování uprostřed majestátní horské krajiny. Vždy snadno dostupná rekreační oblast leží nedaleko Kufsteinu a nabízí kromě tradičních zimních sportů také množství příležitostí pro požitkáře.

Údolí nabízí 7.500 lůžek pro hosty ve všech kategoriích ubytování, od útulných apartmánů přes ubytování na statku až po 4* hotely. Pohostinnost tu není jen prázdným slovem. Všude uslyšíte „Dobrý den a vítejte“ a „Posaďte se u nás“ - to je upřímné pozvání pro všechny. Příznivé ceny dokazují, že dovolená na horách se všemi svými příjemnými stránkami může být zároveň cenově dostupná pro každého.

Ski Juwel Wildschönau Markbachjoch 5

Wildschönau: Prázdninové dny lyžařských požitků
Vzrušující i odpočinkové zimní aktivity v malebných vesničkách Niederau, Oberau, Thierbach a Auffach spolu s bezplatnou výhodnou WildschönauCard nabízejí nezapomenutelné prázdninové zážitky.

Krátká lyžařská dovolená – 3 noci se snídaní v penzionu včetně skipasu

  • 3 noci v penzionu nebo na selském statku
  • snídaně
  • 2denní skipas Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
  • včetně všech výhod karty WildschönauCard jako např. skibus, nightliner, túry s průvodcem …

od € 156,00 za osobu ve dvoulůžkovém pokoji

Email: info@wildschoenau.com
Info Wildschönau 

Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Ski Bergstation Schatzberg Wildschönau

47 vleků a lanovek, 145 km výborně upravených sjezdovek oceněných pečetí kvality, srdečná pohostinnost - to jsou jen některé z předností zimního střediska Wildschönau. Nabídka lyžařských terénů sahá od cvičných louček pro děti a začátečníky přes široké sjezdovky pro rekreační lyžaře až po úseky pro profesionály, kteří chtějí otestovat svůj výkon na sjezdovkách FIS. K dispozici jsou také fantastické svahy s hlubokým sněhem, permanentní závodní trati, rychlostní úsek, snowboardové parky a to vše s výbornými sněhovými podmínkami. Zimní sezona trvá od poloviny prosince do dubna.
www.schatzbergbahn.at - www.skijuwel.com

Ocenění

Skiresort Skitest 2011

Nejnovější ocenění: 4 hvězdičky pro lyžařskou oblast Wildschönau udělené testovacím portálem skiresort.de. V nedávném lyžařském testu provedeném experty ze skiresort.de se lyžařské středisko provozované lanovkovou společností Wildschönauer Bergbahnen opět umístilo na předních místech v různých kategoriích: 4 hvězdičky jako TOP lyžařská oblast, TOP nabídka sjezdovek, TOP vleky & lanovky,… Kromě toho byla Wildschönau oceněna 5 hvězdičkami jako TOP středisko pro rodiny a děti!

WildschönauCard

WildschönauCard

výhodná karta pro hosty plná zážitků je k mání zdarma již od jednoho přenocování

Zážitková karta pro hosty pro nezapomenutelnou dovolenou!
WILDSCHÖNAUSKÁ ZÁŽITKOVÁ KARTA PRO HOSTY („WILDSCHÖNAU GÄSTE ERLEBNIS CARD“)

Užívejte si našich nabídek pro trávení volného času s mnoha službami zdarma a řadou slev. Kromě služeb, které karta přímo zahrnuje, obdržíte navíc při jejím předložení u řady partnerů ve Wildschönau a okolí atraktivní slevy.

Již od jednoho přenocování, a to bez dodatečných nákladů. Vaše osobní prázdninová karta pro Wildschönau je zahrnuta v ceně noclehu.

Karta zahrnuje následující služby:

ZIMA
- skibus mezi obcemi Niederau a Auffach
- Nightliner (noční autobus od út do so) mezi Niederau a Auffachem
- zimní turistický program (2 x týdně)
- túra na sněžnicích (1 x týdně)
- zapůjčení sněžnic
- Muzeum horských sedláků „zBach“
+ atraktivní slevy u řady partnerů ve Wildschönau a okolí


Přehledný leták se všemi důležitými informacemi k dostání zde!

A více informací o partnerech...
Upozornění: změny zahrnutých služeb vyhrazeny
Programy aktivit s průvodcem (túry atd.) platí pouze pro jednotlivce a malé skupiny do 15 osob. Účast většího počtu osob pouze dle kapacitních možností.
Zapůjčení sněžnic též podle volných kapacit
Pro skupiny rádi vyhotovíme individuální nabídky!

Lyžařské školy, aneb když se učení stane zábavou!

Ve Wildschönau je celkem 5 lyžařských škol, které nabízejí širokou škálu kurzů lyžování, snowboardingu, běžeckého lyžování a carvingu. Pohyb na sněhu je prezentován s pedagogickým umem a především se spoustou zábavy.
V zimních měsících zde své žáky očekává 150 instruktorek a instruktorů lyžování. Kromě dovedností na sněhu se lze dozvědět také leccos o Wildschönau, místních zvycích a zvláštnostech.
Odkaz na lyžařské školy

Lyžařské túry

Blick von Joel auf Lämpersberg Wildschönau

Wildschönau je jednou z nejkrásnějších oblastí pro lyžařské túry ve východní části Alp. Horské údolí nabízí mnoho atraktivních tras různé délky. Oblíbenými výchozími místy jsou Schönangeralm, kam je možné dojet i autem, nebo také horní stanice lanovek Markbachjochbahn a Schatzbergbahn. Mnohé milovníky přírody zastihneme na skialpových lyžích a s čelovou svítilnou i ve večerních hodinách.

Pohyb mimo zajištěné sjezdovky znamená převzít za sebe odpovědnost. Prosíme proto všechny účastníky lyžařských túr, aby se informovali o aktuálním stupni lavinového nebezpečí a sněhových podmínkách.

Běh na lyžích

Langlaufen Wildschönau

Lyžování na běžkách prospívá zdraví, bystří rozum a je opět v módě! Běh na lyžích se stává oblíbeným sportem pro stále více lidí. Milovníci běhu na lyžích mohou poznávat krásy údolí na stopách pro klasický styl i 3 trasách pro skating o celkové délce cca. 50 km. Ideální podmínky pro běžkaře panují zpravidla od prosince až do března.

Túry na sněžnicích

Schneeschuhwandern Wildschönau 222

Každý, kdo rád chodí na túry, by to měl v zimě vyzkoušet se sněžnicemi. Při pohybu na čerstvém a zdravém wildschönauském horském vzduchu v ústraní tyrolských hor se výlet na sněžnicích stává jedinečným zážitkem.
Turistická kancelář nabízí týdně „traperské túry“ s průvodcem, a to jak  pro začátečníky, tak středně obtížné túry pro pokročilé. Sněžnice a hůlky si držitelé výhodné karty „Wildschönau GästeErlebnisCard“ mohou zdarma vypůjčit v kterémkoli z četných obchodů se sportovními potřebami.
Túry s průvodcem a sněžnice jsou zahrnuty v zážitkové kartě pro hosty!

Zábavné sáňkování

K opravdové zimní dovolené patří také zábavné sáňkování. A zábava je skutečně zaručena na 5 km dlouhé sáňkařské dráze vedoucí od střední stanice lanovky Schatzbergbahn, na přírodní sáňkařské dráze ze Schatzbergu do Thierbachu nebo při nočním sáňkování na Roggenbodenu.

Sáňky si můžete vypůjčit v každém sportovním obchodě ve Wildschönau!

Pořád se něco děje

Lions Schneefest Wildschönau

Rozmanité akce zpestřují celou zimu – bližší informace lze najít v aktuálním kalendáři akcí. Zlatými hřeby zimní sezony jsou skiopening, novoroční ohňostroj za zvuků hudby 1. ledna a slavnostní zakončení lyžařské zimy Skifinale. Půvab wildschönauského regionu však spoluvytváří i řada menších akcí.

Aktuální informace v kalendáři akcí

Příjezd – Wildschönau je vždy snadno dosažitelná

Wildschönau Kinderskikurs 039

Jak se k nám dostanete
Wildschönau se nachází asi 150 km od Mnichova směrem na jih údolím řeky Innu, na půli cesty mezi bavorskou hranicí a hlavním městem Tyrolska Innsbruckem. Nejlépe dosažitelné je toto horské údolí po dálnici Mnichov-Rosenheim-Kufstein. Od výjezdu Wörgl-východ je to pak jen 6 km po Wildschönauské silnici přes Wörgelskou horu. Díky blízkosti železničního uzlu Wörgl (7 km) a letišť v Innsbrucku (70 km), Mnichově (150 km) a Salcburku (100 km) se do Wildschönau dostanete snadno i vlakem nebo letadlem.


Snadná rezervace

Wildschönau Skifahrerin 04

Pošlete nám poptávku snadno a rychle a v co nejkratší době obdržíte příslušné nabídky.
Poptávkový formulář

Kontakt Wildschönau Tourismus
Hauserweg, Oberau 337. A-6311 Wildschönau
E: info@wildschoenau.com. www.wildschoenau.com

Užitečné odkazy:
www.schatzbergbahn.at
www.facebook.com/wildschoenau.tirol

Package Anfrage

Mehr zum Thema

Winter offers

Winter offers

Léto Wildschönau

Léto Wildschönau


Video