Ga naar inhoud Terug naar hoofdpagina De contactgegevens
Team VVV | Toerisme Wildschönau

Medewerkers VVV

Team VVV Wildschönau

Wij zijn u graag van dienst met uitleg en informatie

Graag het functionele contactformulier gebruiken om ons een bericht te sturen.
Tijdens de openingstijden van het VVV in Oberau zijn wij te allen tijde bereid om vragen te beantwoorden en uitleg te geven.

Thomas Lerch, Manager
Tel: +43 5339 8255
Email: t.lerch@wildschoenau.com

Teresa Luchner, Gasten service, evenementen
Tel: +43 5339 8255-24
Email: t.luchner@wildschoenau.com

Maria Hechenberger, Gasten service, evenementen
Tel: +43 5339 8255-21
Email: m.hechenberger@wildschoenau.com

Melanie Schoner, Financiën
Tel: +43 5339 8255-11
Email: m.schoner@wildschoenau.com

 

Christine Silberberger, Web, Marketing
Tel: +43 5339 8255-12
Email: c.silberberger@wildschoenau.com

Nicola Thaler, Gasten service
Tel: +43 5339 8255-22
Email: n.thaler@wildschoenau.com

Angelika Wilhelm, Gasten service
Tel: +43 5339 8255-20
Email: a.wilhelm@wildschoenau.com

Matthias, Toni, Martin, Thomas & Andreas
voor de verzorging van wandelpaden, infrastruktuur etc...

Raumpflege
Nathalie Gwiggner
 

Routebeschrijving

Wildschönau Tourismus
Hauserweg, Oberau 337
6311 Wildschönau

Tel.: +43 5339 8255
Email: info@wildschoenau.com
Website: www.wildschoenau.com