Team VVV | Toerisme Wildschönau
Ga naar inhoud Terug naar hoofdpagina De contactgegevens
Team VVV | Toerisme Wildschönau
Medewerkers VVV

Team VVV Wildschönau

Wij zijn u graag van dienst met uitleg en informatie

Graag het functionele contactformulier gebruiken om ons een bericht te sturen.
Tijdens de openingstijden van het VVV in Oberau zijn wij te allen tijde bereid om vragen te beantwoorden en uitleg te geven.

Michael Mairhofer, Manager
Tel. +43 5339 8255-13
Email: m.mairhofer@wildschoenau.com

Maria Hechenberger, Financiën
Tel: +43 5339 8255-11
Email: m.hechenberger@wildschoenau.com

Teresa Luchner, Gasten service, evenementen
Tel: +43 5339 8255-24
Email: t.luchner@wildschoenau.com

Christine Silberberger, Web, Marketing
Tel: +43 5339 8255-12
Email: c.silberberger@wildschoenau.com

Andrea Seisl, Gasten service
Tel: +43 5339 8255-20
Email: a.seisl@wildschoenau.com

Nicola Thaler, Gasten service
Tel: +43 5339 8255-22
Email: n.thaler@wildschoenau.com

Marion Fankhauser, Gasten service
Tel. +43 5339 8255-20
Email: m.fankhauser@wildschoenau.com

Matthias, Toni, Martin, Thomas & Andreas
voor de verzorging van wandelpaden, infrastruktuur etc...

Melanie Schoner, Financiën
 

 

Ter nagedachtenis aan

Thomas Lerch, Manager (+17.06.2021)
 

Routebeschrijving

Wildschönau Tourismus
Hauserweg, Oberau 337
6311 Wildschönau

Tel.: +43 5339 8255
Email: info@wildschoenau.com
Website: www.wildschoenau.com